top of page

НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЗАВДАННЯ

    

     

       Освітня діяльність  закладу освіти спрямована на виконання Конституції України, Конвенції ООН про права дитини,  Законів України "Про освіту",  "Про повну загальну освіту", "Про дошкільну освіту, "Про охорону дитинства", "Про фізкультуру і спорт" і реалізацію завдань законодавчо-нормативних документів.

Профіль закладу -  гуманітарний

Основний напрямок діяльності - правове виховання

   Мета основного напрямку діяльності - формування національно свідомого громадянина, патріота, тобто людину, якій притаманні особистісні якості й риси характеру, світогляд та спосіб мислення, почуття, вчинки та поведінка, спрямовані на саморозвиток та розвиток демократичного громадянського суспільства в Україні.

Пріоритетні напрямки діяльності:

     1.Реалізація принципу особистісно-орієнтованої освіти.

     2.Удосконалення фізичного розвитку дітей та їх психологічного благополуччя.

    3.Розкриття індивідуальності кожної дитини, задоволення її інтелектуальних потреб і стимулювання ровитку особистості як найвищої цінності нашого суспільства через різні види діяльності.

    4.Створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування покоління, здатного навчатися упродовж життя, створювати і розвивати цінності громадянського суспільства.

   5.Забезпечення наступності змісту та координації освітньої діяльності на різних ступенях освіти: дошкільної та початкової шкільної, які функціонують як продовження попередньої і передбачають підготовку дітей до наступних ступенів освіти.

  Основні  завдання закладу освіти:

    

  1.  Різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб.

  2.   Збереження і зміцнення морального, фізичного і психічного здоров’я здобувачів освіти; виховання національно свідомої, вільної, демократичної, життєво і соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення у різноманітних життєвих ситуаціях.

  3.  Формування у здобувачів освіти бажання і уміння вчитися, виховання потреби і здатності до навчання упродовж усього життя, вироблення умінь практичного і творчого застосування здобутих знань.

  4.  Становлення в учнів та  вихованців цілісного наукового світогляду, загальнонаукової, загальнокультурної, технологічної, комунікативної і соціальної компетентностей на основі засвоєння системи знань про природу, людину, суспільство, культуру, виробництво, оволодіння засобами пізнавальної і практичної діяльності.

  5.  Виховання школяра і вихованця закладу дошкільної освіти як людини моральної, відповідальної, людини культури з розвиненим естетичним і етичним ставленням до навколишнього світу і самої себе.

bottom of page